Hutnez shop

Nowa marka na rynku stworzona dla kobiet ambitnych, świadomych własnej  wartości oraz pełnych pasji. Kobieta Hutnez rzuca wyzwanie utartym porządkom i dąży do zmiany. Lubi kreować własny wizerunek po swojemu, dzięki temu jest silna i pewna siebie. Misją Hutnez jest by kobiety były dumne z noszenia wyjątkowych koszul i mogły uwydatniać swoje mocne strony.

Witamy w świecie klasy, sukcesu i wychodzenia poza schematy.

 Hutnez to marka, która posiada linię eleganckich koszul. Głównym elementem kolekcji są pióra oraz wyjątkowe guziki.  Kolekcja Stawia na kreatywność i poczucie wolności w wyrażaniu swojego stylu. Nic nie musi być idealne i perfekcyjne, musi być Nasze. 

  Nazywam się Natalia Huzior jestem projektantką mody i stylistką mody. Od najmłodszych lat moda jest mi bliska, już w 2013 roku założyłam bloga modowego, później zaczęłam wgłębiać się świat mody i zaczęłam stylizować sesje zdjęciowe oraz zrobiłam kurs na personalna stylistkę. W 2019 podjęłam decyzje o założeniu własnej marki modowej, finalnie sklep internetowy ruszył 17 listopada w 2022 roku. 

 Ciekawość i zamiłowanie do świata mody, chęć wspierania kobiet w dążeniu do spełniania siebie i w podążaniu własnymi ścieżkami – to sprawiło, że postanowiłam stworzyć Hutnez. Chce się piąć na sam globalny szczyt, ale również ważne jest dla mnie, aby kobiety zaczęły stawiać na siebie, swoje pasje, i robiły to co kochają bez względu na opinie innych. Jak zawsze powtarzam – nie ma rzeczy niemożliwych!