Cześć moi drodzy, ostatnio pokazywałam wam look z jeansowa kurtką i spódniczką, kto jeszcze nie widział to zapraszam bo jest on powiązany z dzisiejszym postem. LINK

Nie wiem jak Wy, ale ja często mam problem ze zmieszczeniem ubrań do walizki. Najgorzej kiedy jest dużo okazji i wyjść, a mało kreacji. Moim rozwiązaniem z takiej sytuacji jest stylizacja 2 w 1. A co jest w tym świetne? To, że możemy znowu wykazać się swoją kreatywnością i połączyć bardzo ciekawie rzeczy. Powiem Wam, że czasem ciężko stwierdzić mi co ubiorę danego dnia i wolę zabrać więcej ubrań i wykombinować coś na miejscu, niż planować wcześniej co założę. Bardzo rzadko zdarza mi się planować w co się ubiorę, nawet jak chodzę na sesje na bloga to często zostaje ona wybierana tuż przed wyjściem na zdjęcia. Moje samopoczucie na pewno wpływa na to co na siebie ubiorę i to jak się czuję danego dnia, jaka jest pogoda itp.

W tej stylizacji wykorzystałam metaliczny top, który jest naprawdę rewelacyjny no i moje niezawodne kozaki z Deezee. Tą stylizację wykorzystałam na galę podczas See Bloggers, nie zapomnę jak nie mogłam w sklepach nic znaleźć i wróciłam z galerii do domu załamana, zaczęłam coś grzebać w szafie i wykombinowałam tą stylizację jakoś tak nagle, dopiero pierwszy raz wtedy połączyłam właśnie tą jeansową kurtkę ze spódniczką. W ciągu dnia można założyć coś luźnego jak na moim poprzednim poście, a na wieczór zmienić koszulkę na top i adidasy na kozaki no i perfecto. Polecam wszystkim zrobić coś takiego, kiedy rzeczywiście może wyjść z tego coś ciekawego.

Która stylizacja Wam się bardziej podoba ta dzienna z poprzedniego posta czy ta na wieczór?

Fotograf Anielso https://www.facebook.com/anielsomovie/