Bloga prowadzę już ponad 4 lata, początki były bardzo trudne. Ciężko było nie słyszeć zbędnych komentarzy na temat blogowania. Rzadko kto potrafił zrozumieć jaką przyjemność daje mi pisanie. Był czas kiedy zaczęłam sama wątpić w to wszystko,  na szczęście nie dałam za wygraną i robię dalej to co kocham.

Wiecie co jest piękne? Spotkać kogoś kto ma taką samą pasję jak Ty. Na wstępie bardzo chciałam podziękować organizatorom See Bloggers, którzy dają możliwość nam młodym twórcom poznać siebie nawzajem, pomagają nam poznawać ten świat jeszcze bardziej, pokazują go od strony teoretycznej jak i praktycznej. Na takiej konferencji człowiek nabiera maksimum pozytywnej energii do działania i za to Wam dziękuję najbardziej!

Na See Bloggers, które odbyło się w EC1  w Łodzi byłam pierwszy raz. Poznałam dużo ciekawych osób, które są związane z internetem pod różnym kątem, przez co dowiedziałam się kilka nowych ciekawostek. Na strefie wystawców, ogrom marek i ich przedstawiciele, którzy przekazywali wiedzę, opowiadali o produkcie, można było zapytać o wszystko, a od razu opowiadali z entuzjazmem, więc duży plus za tak dobrą komunikację. Wykłady były bardzo różnorodne, na pewno każdy znalazł coś dla siebie. Byłam na kilku z nich i napędziły mnie pozytywną energią oraz wielkim przypływem informacji. Na See Bloggers odbyła się również gala Hashtagi Roku na której zostały przyznane wyróżnienia dla: instagramera, blogera, twórcy wideo, influencera oraz odkrycie roku. Później scenę przejęła każdemu znana Nosowska, która zrobiła ze swoją ekipą niesamowity koncert. Kasia śpiewać wiecznie nie może, więc później afterparty z DJ.

Dwa dni, które będę bardzo dobrze wspominać. Zanim wybrałam się na See Bloggers postanowiłam, że muszę porozmawiać ze Sandrą Kubicką choćby nie wiem co. No i co? Udało się, rozmawiałyśmy jakąś dłuższą chwilę o wszystkim i niczym. Nie macie pojęcia jak się cieszę z tej rozmowy, przekazała mi kilka rad, niesamowita dziewczyna.

Czekam już z niecierpliwością na następna edycję See Bloggers! Do zobaczenia!