Cześć wszystkim!

    Otrzymałam zaproszenie na Targi Mody w Poznaniu jako blogerka.
No nie uwierzycie, jak bardzo byłam tym podekscytowana. Jedno z moich marzeń się spełniło. Oczywiście byłam bardzo zestresowana, nikogo nie znałam. Miło i otwarcie przywitali mnie Dominika i Piotr z D&P blog , których serdecznie pozdrawiam! Najlepsze małżeństwo jakie poznałam, dobrali się idealnie. Wpadnijcie na ich bloga, na pewno coś Wam wpadnie w oko.
    Uczestniczenie w takim przedsięwzięciu zdecydowanie mnie rozwinęło. Dostałam dawkę energii, motywacji i inspiracji. Jestem zadowolona z tego, że poznałam ludzi o tych samych zainteresowaniach, pasjach co ja. Jest to fascynujące jak można człowieka zadowolić tym, że po prostu rozmawia sie o modzie. Na co dzień nie spotykam raczej ludzi z tą samą pasją co ja, ciężko tak nie rozmawiać z nikim o tym.
    Podczas targów mieliśmy możliwość wejścia do 4 hal na których były prezentowane 400 marek z całego świata tak jak: ubrania, buty oraz dodatki. Świeże, nowoczesne,  unikatowe kolekcje. Mam kilka swoich ulubieńców, niestety możliwość zakupu była tylko hurtowo. Jestem bardzo szczęśliwa, że miałam możliwość bycia tam, przepiękne uczucie.
    Nad moją stylizacją długo się nie zastanawiałam od razu wiedziałam, że to będzie moja oversize koszula, która jest moim ulubieńcem. Świetnie komponuje się z kozakami, jak i sportowym obuwiem. Jestem w niej zakochana!  Postawiłam na luźny look, więc do koszuli dobrałam spodnie z dziurami, nie ukrywam, że trochę było chłodno, ale jakoś dałam radę. Różowe Nike Air Max 97 Ultra świetnie dopasowały się do mojego różowego płaszcza. Z dodatków dobrałam moje ulubione okulary, oraz grube kolczyki koła. Uważam, że moja stylizacja wyróżniała się wśród tłumu ubranego bardzo elegancko, co mi wcale nie przeszkadza.
Zdjęcia robione telefonem, ale całkiem dobre!
Snapchat: huziorek
Instagram: hutnez