Cześć wszystkim!

Niektórzy z Was widzieli pewnie relację na instagramie z Łodzi, także już co nieco zobaczyli.

Po raz drugi miałam okazję być na See Bloggers, jest to największy w Polsce festiwal dla twórców internetu. W sumie to szybko zleciał ten rok, nawet nie wiem kiedy, dopiero co chciałam żeby SB już było, a tu już po. Przecudownie spędzony weekend, który będę wspominać pozytywnie do końca życia. Festiwal był organizowany w EC1- zrewitalizowany i rozbudowany kompleks  pierwszej łódzkiej elektrowni.

Miałam okazję być na przeróżnych prelekcjach, gdzie zdobyłam dużo wiedzy na temat blogowania, instagrama oraz rozwoju osobistego w sieci. Tematem głównym na See Bloggers była autentyczność. Uważam, że w social mediach jest jej zdecydowanie za mało. Wiele ludzi daje się “sprzedać” za marne grosze. Każdy chce się wybić, niektórzy nie mają granic, aby lajki się zgadzały. No, ale każdy orze jak może… Podobał mi się bardzo wykład Maffashion i Red Lipstick Monster, gdzie został również poruszony temat hejtu w internecie. Uważam, że z tym po prostu trzeba walczyć, każdy na swój sposób.

Bardzo się cieszę, że mogłam poznać aż tyle świetnych, kreatywnych, ambitnych osób, które tworzą nasze social media. Ciężko mi tutaj opowiedzieć coś o każdej z tych osób, bo było ich wiele. Będę świetnie wspominać wszystkich tych ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i nie poddają się, pną się coraz wyżej i wyżej. Mam nadzieję, że niebawem wszystkich ich znowu spotkam. Miałam również okazję poznać ekipę z  Bonprixa – jeden z moich ulubionych sklepów. Na ich stoisku można było spotkać MACADEMIAN GIRL, porozmawiać oraz zrobić sobie z nią zdjęcie. Jest osobą wiecznie uśmiechniętą z pozytywnym podejściem do życia i wszystkiego co ją otacza. Nigdy w życiu jeszcze nie udało mi się jej spotkać, a tu takie miłe zaskoczenie na See Bloggers, marzenia się spełniają.

Kto wybiera się za rok?  Bardzo polecam tam jechać, szczególnie początkującym twórcom. Przy okazji pozwiedzać Łódź, jest to zdecydowanie artystyczne miasto, ze względu na ogromną ilość murali na kamienicach! To akurat zrobiło na mnie ogromne wrażenie.

@funanddrive