Witam wszystkich w nowym roku!

         Czy to coś zmienia, że jest nowy rok? Dla mnie nie. Jednak wiem, że niektórzy podchodzą do tego w dość emocjonalny sposób, co wcale mi nie przeszkadza. Najważniejsze jest to, aby każdy był szczęśliwy i tego życzę każdemu z Was!

Ostatnio na facebooku opublikowałam posta z którego wynikało, że w ostatnim czasie bardzo polubiłam panterkę. Zwierzęcy print zdecydowanie dodaje pewności siebie. Dobrze dobrana pasuje do różnego typu stylizacji. Na zdjęciach poniżej  mam na sobie spódniczkę za kolano, która idealnie podkreśla mój typ figury. W Black Friday wyszukałam ją w Zarze. Nie ukrywam, że chciałam odłożyć ją wraz z innymi rzeczami, bo kolejki przerastały moją cierpliwość… Czasem trzeba wesprzeć siebie samego w trudnych chwilach 😉

Na ramieniu perełka w panterkę, ze złotym łańcuchem jest moim numerem 1 wśród torebek. Noszę ją praktycznie wszędzie, tak mi się spodobała, że nie mogę się od niej oderwać. Jest pojemna, zgrabna i milutka w dotyku. Bonprix zdecydowanie wygrał tym modelem! Chociaż jest jeszcze kilka w ich sklepie na które bym się skusiła. Mają wiele modeli, których nie kupimy w sieciówkach, sprawdźcie sami (https://www.bonprix.pl/kategoria/962/torebki/).  Od jakiegoś czasu polubiłam bardzo Bonprix, mają wiele ciekawych opcji na każdą okazję.

Kapelusz na mojej głowie, który kupiłam trzy lata temu nadal mi się nie znudził. Jest dość duży, unikatowy i ma coś w sobie, co zawsze mnie do niego przyciąga. W nim czuję się całkiem inaczej, odrywam się od swojego stylu w coś bardziej kobiecego. W uszach dość masywne złote kolczyki, które zestawiam ze złotym kolorem paznokci.

Zapraszam na mojego fb: Hutnez i instagram: Hutnez