KOLOROWA SUKIENKA

Cześć kochani!
Wróciłam do was po króciutkiej wakacyjnej przerwie. Sądząc po waszych wiadomościach do mnie  czekaliście z niecierpliwością na posta, co mnie bardzo cieszy. W sumie to nie będę zanudzać o tym, że otworzyli VS w Warszawie bo to chyba każdy już wie, albo o tym jak bardzo beznadziejna jest teraz pogoda. W każdym razie dzisiejszy post jeszcze jest w cieplejszym klimacie.

Nigdy nie byłam przekonana do luźnych sukienek, ponieważ zawsze czułam się w nich jak kloc. Pewnego pięknego dnia, kiedy byłam na zakupach zobaczyłam czarne cudo na którym widniały kolorowe wzorki. Od  razu mi się spodobała, ale nie byłam przekonana do jej przymierzenia. Siostra mnie jednak zachęciła, przymierzyłam i pokochałam. Czuję się w niej tak dobrze, jak nigdy w żadnej innej, a to tylko prosta sukienka. Materiał nie jest mega gruby, przez co nie gotujemy się w niej. Myślę, że wygląda całkiem dobrze w sportowych butach jak i wyglądałaby dobrze w zestawieniu ze szpilkami.
Taka kolorowa, więc co do niej ubrać?
Ubieram do niej kolorowe lub czarne buty, wszystko zależy czy dodatki mam czarne czy kolorowe. Można kombinować i nosić ją na wiele sposobów: ze spodniami, rajtuzami jak kto lubi. Pamiętajcie, że zawsze dołóżcie coś od siebie, coś co będzie Was wyrażać w jakiś sposób, przez to stajemy się oryginalni i bardzo wyjątkowi!

Powoli przygotowujemy się do jesieni, koniecznie zacznijcie się już za czymś rozglądać i wpadajcie na mojego POSTA , który może Was jakoś nakieruje.

Korzystając z okazji chciałam Wam bardzo mocno podziękować za  śledzenie mojego bloga, jest Was coraz to więcej, aż sama nie potrafię w to uwierzyć! Jutro jest bardzo ważny dla mnie dzień, więcej szczegółów dowiecie się z samego rana na moim fanpage na fb KLIK.

Zapraszam na
Snapchata: huziorek
Instagram: huzior
FB: Hutnez