4 lata temu napisałam swojego pierwszego posta na blogu. Pamiętam jak na początku nikomu nie chciałam się przyznać, że zaczęłam pisać swojego bloga. Początki były bardzo trudne ze względu na podejście ludzi do blogowania. Po tych czterech latach teraz widzę z perspektywy czasu jak wiele mi to dało. Dzięki niemu poznałam wiele fantastycznych ludzi, mogłam być na wielu ciekawych wydarzeniach, pogłębiam swoją pasję i poznaję ciągle coś nowego. Te 4 lata były dla mnie mega trudnym okresem w życiu, dużo się działo i tak w sumie mimo to zawsze pisałam, blog zawsze był ze mną. Jest to coś niesamowitego, że przez ten cały czas zawsze starałam się coś wrzucić i pokazać Wam coś nowego, ciekawego. No ale i tak zapytacie po co mi to. Lubię to robić, pisać, dodawać zdjęcia, dzielić się czymś z Wami, polecać, doradzać. Wiem, że rozwijam się w tym kierunku, szukam zawsze ciekawych rozwiązań lub nowych rzeczy, przygód. Daje mi to satysfakcję i szczęście, a to chyba jest wystarczająco dobry argument na to, dlaczego to robię.

Czy miałam chwile zwątpienia?

Powiem Wam, że dwa razy chciałam przestać to robić. Człowiekowi zdarza się ciężki okres w życiu i nagle wszystko staje się bez sensu. Całe szczęście mam przy sobie bliskie osoby, które zawsze mnie wspierają w tym co robię. Dużo osób czeka na to, aby podwinęła mi się noga, niestety mogę stwierdzić z pewnością, że to nie ten czas.

W ostatnim czasie miałam przyjemność poznać wiele osób z show biznesu, które osiągają cały czas wiele sukcesów i ciągle idą do przodu. Te osoby dały mi kilka ważnych rad i zdecydowanie dużego motywacyjnego kopniaka. Najważniejsze to, aby robić to co się czuje.

4 lata bloga i mam dla Was całkiem inne zdjęcia niż dotychczas! Dla mnie jest to wyjątkowe, że trwa to już czwarty rok. Dziękuję wszystkim za to, że jesteście kochani!