Dziewczyny czy znacie problem szukania sukienek na różne okazje? Bo ja tak, przychodzę Wam dzisiaj z pomocą, bo na pewno każda z Was znajdzie coś tutaj dla siebie. Od dawna szukałam sukienki na urodziny mojej cioci, niestety nigdzie nic nie wpadło mi w oko, co mnie bardzo zasmuciło. W przekonaniu, że już nic nie znajdę chciałam ubrać się na luzaka,  czyli spodnie i jakaś koszula, ale całe szczęście trafiłam na stronę bonprix. Na początku przeglądałam stronę i nic dla siebie nie mogłam znaleźć, aż do momentu kiedy zobaczyłam czarną, obcisłą sukienkę bez ramiączek, która zaczynała się pięknym pasmem futerka. Kiedy ją zobaczyłam od razu wiedziałam, że ona musi być moja, uwielbiam coś nadzwyczajnego. Sukienka dobrze się wpasowała w moją figurę i idealnie podkreśliła moje atuty.

Jak zwykle ciężko mi było znaleźć buty, to za brzydkie, to za wulgarne itd. Podzielę się z Wami moim ogromnym kompleksem, który ciągle mnie mocno gdzieś od środka dołował. Nigdy nie zakładam butów z odkrytymi palcami, ponieważ u prawej stopy mam drugiego palca wyższego od pierwszego o jakiś centymetr… Te buty są moim przełamaniem i odkąd je założyłam stwierdziłam, że taki problem to nie problem. Od dzisiaj będę zdecydowanie ubierać tego typu sandały. Noga pięknie i zgrabnie się prezentowała, bawiłam się w nich całą noc, bo są mega wygodne. Dlaczego wybrałam tak prostą kolorystykę sukienki? Proste, bo futerko sprawiało, że jest nadzwyczajna, a złoty kolor butów sprawił, że czułam się w nich bardzo kobieco i indywidualnie.

Zdecydowanie jeśli miałabym Wam polecić stronę z sukienkami i nie tylko to jest to Bonrpix.pl. Jest to strona, która autentycznie pokazuje swoje produkty na zdjęciach, także nic Was nie zaskoczy. Nawet powiedziałabym, że na żywo produkty z tego sklepu robią większe wrażenie.

Tym razem chciałam się z Wami podzielić prywatnymi zdjęciami myślę, że najbardziej pokazują urok tej pieknej sukienki 😉

Sukienkę i buty oraz wiele innych znajdziecie w linkach poniżej 😉

 

https://www.bonprix.pl/kategoria/114/sukienki/

https://www.bonprix.pl/kategoria/953/obuwie/